Firma

ARAMIS Technologies s.r.o. je na trhu laserového zařízení od roku 1996. Hlavní činností je výroba přesných zařízení pro obrábění materiálů. CNC stroje vyráběné naší firmou jsou efektivní a spolehlivé nástroje, které vám umožní profesionálně řešit výrobní úkoly.

ARAMIS Technologies s.r.o.

Hlavními cíli podniku je zavedení nejperspektivnějších technologií ve vyrobených komplexech. Pokročilý vývoj v oblasti přesné mechaniky ve spojení s nejnovějšími poznatky vědy umožnily zaměstnancům společnosti dosáhnout mezinárodní úrovně kvality, která nabízí zákazníkům jen spolehlivá a high - tech řešení.

  • Vysoká spolehlivost, stabilní provoz a pokrokové charakteristiky vyráběných zařízení nám umožňují pohybovat se na předních místech současného trhu technologických zařízení.

Komplexy pro přesné obrábění materiálů společnosti " ARAMIS " jsou široce používány podniky ve zpracovatelském průmyslu, strojírenství, šperkařství a mnohých dalších průmyslových odvětvích.

  • Nabízíme jen ta osvědčená řešení, která umožní našim partnerům dosáhnout maximálních výsledků produktivní činnosti.

Partneři

LIMO GmbH.
C 2001 ARAMIS je strategickým partnerem německé firmy LIMO GmbH (Dortmund, Německo), světového lídra v oblasti výroby mikro - optiky a laseru.

IPG Photonics – výrobce laserových zdrojů. OOO NTO "IRE-Polus" (společnost s ručením omezeným vědecké a technické asociace "IRE-Plus") - ruská společnost, historicky první společnost mezinárodní skupiny společností IPG Photonics Corporation, světový lídr v oboru vláknových laserů. IPG Photonics Corporation byla založena Valentinem Gapontsevem při rozvoji národních kanceláří "IRE-Plus." V současné době jsou zařízení IPG Photonics používány v komunikačních systémech pro továrny, průmyslové laboratoře, univerzity a kliniky, letadla a systémy řízení dopravy, stejně jako v mnoha dalších aplikacích. Společnost IPG Photonics Group se stala uznávanou autoritou ve světě vlákna a laserové technologie, jako jedna z nejrychleji rostoucích firem na světě, se silným vědeckým a technologickým potenciálem.


Efektivita současné výrobní společnosti , jakož i konkurenceschopnost jejího zboží, ve velké míře záleží na využití vyspělých technologií, ke kterým především patři moderní obrábění materiálů.