Zařízení pro řezání vodním paprskem WTC3

Základní technické charakteristiky
stroje pro řezání vodním paprskem WCT3

Vysokotlaký systém
Tlak tekutiny na výstupu s trysky 4200 atm
Max. spotřeba pracovní tekutiny 3,8 l/min
Systém posunu
 
Standardní pracovní formát, mm 3000×1500; 2500×1250; 2000×1000;
Pohon osy X, Y Lineární motor
Pohon osy Z Servomotor
Počet řízených os Do 6
Přesnost po X, Y 0,01mm
Max. rychlost pohybu hlavy 60 000 mm/min
Kinematické schéma Portální, plech se nehýbe
Důležité parametry
Napájecí napětí 380V ± 18 %; 50Hz; 3 fáze
Příkon, kVA 39 kVA
Systém chlazení autonomní
Váha komplexu (s prázdnou vanou), kg Ne více než 3000

Opce

  • Kompenzace kuželovitosti paprsku
  • Systém automatického udržení vzdálenosti od materiálu

Zařízení pro řezání vodním paprskem WTC3 s lineárním pohonem s možností 3D obrábění. Funkce kompenzace kuželovitosti paprsku. Precizní přesnost obrábění. Vysoká spolehlivost.

Zařízení pro řezání vodním paprskem WTC3

Zařízení pro řezání vodním paprskem WCT3 je určené pro trojrozměrné vyřezávání materiálů s vysokou přesností a kvalitou podle programu řídicího systému CNC. Portál stroje je osazen lineárními motory a umožňuje obrysové vyřezávání s precizní přesností. Zpracování se provádí na nehybném obrobku.

Zařízení pro řezání vodním paprskem WCT3 je vybaveno řeznou hlavou se třemi osami, což umožňuje získávat trojrozměrné výrobky z plochých desek. Toto řešení též umožňuje jemnou kompenzaci kuželovitosti paprsku při velkých tloušťkách materiálu.

Oblast použití

Přesné strojírenství, stavebnictví, design, jaderná energetika, výroba pryžových výrobků, výroba z kamene.

  • Zařízení pro řezání vodním paprskem WCT3 je špičkové technologické řešení, které umožní dosahovat nejvyšší kvality obrábění s pomoci technologie řezání vodním paprskem.

Precizní lineární pohon

V zařízení pro řezání vodním paprskemWCT3 instalujeme vysoce přesné lineární pohony mechanismu portálu, které společně s vysoce přesným lineárním vedením umožňuje získat maximální přesnost a dynamiku zpracování. Toto technické řešení výrazně zvyšuje spolehlivost systému a umožňuje nejvyšší míru přesnosti obrábění.

Pracovní hlava (3D manipulátor)

Přesný servopohon pracovní hlavy umožňuje s vysokou přesností vyrobit úkos nebo kompenzovat kuželovitost paprsku pro dosažení dokonale přesných ploch řezu.

Programové vybavení

Zařízení pro řezání vodním paprskem je vybavené specializovaným licenčním programovým zázemím. Programové vybavení může zpracovávat úkolové soubory, které mohou být importovány v podobě HPGL - kompatibilních souborů nebo souborů formátu DXF z libovolného CAD systému. Typ programování: GM-standardní kódy.